W piątek po południu przed budynkiem spółki zorganizowano konferencję prasową z udziałem byłego prezesa Orlenu Daniela Obajtka, byłego premiera Mateusza Morawieckiego, posłów oraz działaczy PiS i związkowców. Szczegóły w materiale wideo powyżej.