POGODA
Upalnie i bez opadów. Prawie bezchmurnie, temperatura max. 31°C, a biomet niekorzystny.
Dziś przypadają: Światowy Dzień Chłodnictwa, Międzynarodowy Dzień Pomocy Ofiarom Tortur oraz Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Narkomanii. Imieniny Jana i Pawła.
ZDJĘCIE DNIA

Osiedle u zbiegu ul. Ranusa i ul. Szymborskiej.
AKTUALNY STAN JAKOŚCI POWIETRZA
DZIEJE SIĘ | KALENDARZ WYDARZEŃ W INOWROCŁAWIU | NIE PRZEGAP

RUBRYKA ONLINKA ;-)
Światowy Dzień Chłodnictwa w Inowrocławiu rozpoczął się od gorącej dyskusji, jak najlepiej uczcić święto związane z chłodem. Na ulicy Wierzbińskiego pan Roman otworzył lodówkę tylko po to, żeby przez chwilę postać przed nią i "nabrać odpowiedniego klimatu". Sąsiedzi uznali, że to najprostsza forma chłodnictwa dostępna bez specjalistycznego sprzętu.
Na ulicy Wspólnej grupa mieszkańców urządziła konkurs na najzimniejszą odpowiedź w rozmowie. Po kilku rundach zwyciężył pan Andrzej, który na pytanie "Co słychać?" odpowiedział jedynie: "Nic". Jury stwierdziło, że bardziej lodowatej reakcji nie dało się już osiągnąć.
Tymczasem na ulicy Dworcowej właściciel sklepu spożywczego został lokalnym bohaterem. Kiedy w upalne popołudnie otworzył drzwi do chłodni, kilka osób stanęło obok z minami, jakby właśnie odkryły nową atrakcję turystyczną miasta.
Wieczorem ktoś zaproponował, by wpisać do kalendarza także Dzień Szacunku dla Lodówki. W końcu to ona przez cały rok cierpliwie przechowuje serniki, sałatki i resztki obiadu, nie oczekując niczego w zamian. Poza tym, jak zauważył jeden z mieszkańców ulicy Chmielnej, w wielu domach lodówka odwiedzana jest częściej niż niektórzy krewni.
FILM
Dzisiaj w Kinomax Inowrocław:
14:30 Toy Story 5 2D dubbing
15:30 Dzień Objawienia 2D napisy
15:45 Toy Story 5 2D dubbing
16:30 Minionki i straszydła 2D dubbing
17:45 Supergirl 2D dubbing
18:15 Toy Story 5 2D dubbing
18:30 Backrooms. Bez wyjścia 2D napisy
20:00 Supergirl 2D napisy
20:15 Obsesja 2D napisy
20:45 Backrooms. Bez wyjścia 2D napisy
O TYM MÓWI INOWROCŁAW
Szpital ma milionowe długi wobec medyków. Personel już odchodzi
Będzie kolejne spotkanie w sprawie nowego bloku na Rąbinie