DZISIAJ

Pogodnie | 19° C | zachmurzenie umiarkowane | biomet korzystny.

Dziś przypadają Światowy Dzień Osób Jąkających, Dzień Praw Rodziny oraz... DZIEŃ CAPS LOCKA.

LEKKOATLETYCZNE SUKCESY

W niedzielę w Myślęcinku odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko-pomorskiego U10, U12, U14 i U16 w biegach przełajowych. Świetnie wypadli młodzi inowrocławianie. W kategorii U10 dziewcząt mistrzynią województwa kujawsko-pomorskiego została Klaudia Nowak, a dwunaste miejsce zajęła Wiktoria Czerwińska. W kategorii U10 chłopców drugie miejsce zdobył Tymon Gawrysiak, a trzecie miejsce zajął Franek Chwiłka, ponadto na siódmym miejscu uplasował się Janek Juszyński, a dziewiąty był Michał Kulpa. Trenerami zawodników są Kuba Rusztyk i Waldemar Kwiatkowski.