|
0
|
5
Turniej siatkówki II LO
Marek Jasik
Galeria do artykułu: Siatkarki z "Konopy" z pucharem
W rozegranym wczoraj VI Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora II LO zwyciężył zespół gospodyń.
-
Spons.Zapraszamy na Rodzinny Piknik Ekologiczny w Inowrocławiu
-
Spons.Drodzy Seniorzy, czas na wspólną zabawę!
- Dzisiaj
-
09:38
-
07:01
- Wczoraj
-
18:46
-
18:10
-
13:59
-
10:58
-
09:54
-
-
09:17
- Wcześniej
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
09:38
-
07:01
-
18:46
-
18:10
-
13:59
-
10:58
-
09:54
-
09:17