Wśród topoych drużyn znalazły się: SP Smólnik, SP 3 Sępólno Krajeńskie, SP 35 Bydgoszcz, SP Łochowo, SP 2 Barcin, SP Rychnowo, SP 3 Brodnica, SP 16 Bydgoszcz oraz SP Góra. Zespół z Góry reprezentowały: Hanna Malicka, Dominika Klimczak oraz Zofia Kosmalska. Dziewczęta zaprezentowały się rewelacyjnie. Podczas turnieju pokonały 3:0 zespoły z Barcina, Rychnowoa i Bydgoszczy. Po dobrej walce przegrały z SP Smólnik 0:3 oraz z SP 35 Bydgoszcz 2:3. Ostatecznie zajęły miejsce III. Klasyfikacja końcowa:

• I miejsce SP Smólnik
  • II miejsce SP 35 Bydgoszcz
  • III miejsce SP Góra
  • IV miejsce SP 16 Bydgoszcz.

Mistrzynie naszego powiatu to kolejna ekipa po III LO Inowrocław (złote medalistki) i Szkole Podstawowej w Tucznie (chłopcy zdobyli srebrne medale), która z Drużynowych Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego przywiozła medale.