Jak żyć z cukrzycą? Bezpłatne spotkanie Inowrocław | 18 maja 2022 10:20 | Zdrowie "Słodkie życie, czyli co to jest cukrzyca i jak z nią żyć?" - to tytuł spotkania edukacyjnego, które odbędzie się we wtorek 24 maja w Inowrocławiu. Chcieli się obłowić "na wnuczka". Nie udało się Inowrocław | 18 maja 2022 08:33 | Kryminałki W poniedziałek oszuści zadzwonili do jednej z mieszkanek gminy Złotniki Kujawskie. Dzięki czujności córki kobiety, udało się zapobiec utracie dużej kwoty. « 1 2 »