|
0
|
21
Bicie rekordu Guinnessa w pierwszej pomocy
Joanna Labuda
Galeria do artykułu: Bili rekord Guinnessa w pierwszej pomocy
Uczniowie z Inowrocławia razem z WOŚP już po raz kolejny wzięli udział w akcji bicia rekordu Guinnessa w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej przez jak największą liczbę osób.
-
Spons.Zapraszamy na Rodzinny Piknik Ekologiczny w Inowrocławiu
-
Spons.Drodzy Seniorzy, czas na wspólną zabawę!
- Dzisiaj
-
11:05
- PILNE Szpital ma milionowe długi wobec medyków. Personel już odchodzi tylko u nas
-
10:14
-
08:31
-
07:54
-
-
07:31
-
07:00
- Wczoraj
-
15:41
-
14:29
-
12:58
-
12:48
-
11:43
-
11:26
-
10:53
-
10:36
-
10:32
-
07:00
- Wcześniej
-
06-22
-
06-22
-
06-22
-
06-22
-
06-22
-
06-22
-
06-22
-
06-22
-
06-22
-
06-22
-
06-21
-
06-21
-
06-21
-
06-21
-
06-21
-
06-20
-
06-20
-
06-20
-
06-20
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
11:05
- PILNE Szpital ma milionowe długi wobec medyków. Personel już odchodzi tylko u nas
-
10:14
-
08:31
-
07:54
-
07:31
-
07:00
-
15:41