|
0
|
21
Powiedz to migiem
Anna Grochowina
Galeria do artykułu: Migiem powiedzieli, że komunikują się bez barier
Dzisiaj w Młodzieżowym Domu Kultury w Inowrocławiu zakończył się projekt "Powiedz to migiem”, realizowany we współpracy z uczniami Zespołu Szkół im. Marka Kotańskiego.
-
Spons.Zapraszamy na Rodzinny Piknik Ekologiczny w Inowrocławiu
-
Spons.Drodzy Seniorzy, czas na wspólną zabawę!
- Dzisiaj
-
07:21
-
07:00
-
00:02
- Wczoraj
-
22:40
-
22:20
-
20:31
-
19:09
-
18:27
-
-
16:56
-
16:51
-
14:28
-
13:41
-
11:05
-
11:01
-
10:35
-
09:57
-
09:15
-
07:00
- Wcześniej
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-23
-
06-23
-
06-23
-
06-23
-
06-23
-
06-23
-
06-23
-
06-23
-
06-23
-
06-23
-
06-22
-
07:21
-
07:00
-
00:02
-
22:40
-
22:20
-
20:31
-
19:09
-
18:27