|
0
|
26
Noteć - Kotwica
Marek Jasik
Galeria do artykułu: Kotwica poszła na dno. Noteć dała frajdę kibicom
W środę biało-niebiescy po raz ostatni w tym sezonie zagrali mecz we własnej hali. Początki spotkania były trudne, ale z czasem Inowrocławianie grali coraz lepiej.
-
Spons.Zapraszamy na Rodzinny Piknik Ekologiczny w Inowrocławiu
-
Spons.Drodzy Seniorzy, czas na wspólną zabawę!
- Dzisiaj
-
00:02
- Wczoraj
-
22:40
-
22:20
-
20:31
-
19:09
-
18:27
-
-
16:56
-
16:51
-
14:28
-
13:41
-
11:05
-
11:01
-
10:35
-
09:57
-
09:15
-
07:00
- Wcześniej
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-23
-
06-23
-
06-23
-
06-23
-
06-23
-
06-23
-
06-23
-
06-23
-
06-23
-
06-23
-
06-22
-
00:02
-
22:40
-
22:20
-
20:31
-
19:09
-
18:27
-
16:56
-
16:51