|
0
|
24
Regaty o puchar Kormorana
Maciej Piątek
Galeria do artykułu: Za nami regaty o puchar Kormorana
W miniony weekend na Jeziorze Pakoskim odbywały się pierwsze regaty o puchar Kormorana. Pomimo nieciekawych prognoz pogody, udało się rozegrać wszystkie 7 biegów w znakomitych warunkach wietrznych. W regatach startowało 40 zawodników w klasie optimist.
-
Spons.Drodzy Seniorzy, czas na wspólną zabawę!
-
Spons.Zapraszamy na Rodzinny Piknik Ekologiczny w Inowrocławiu
- Dzisiaj
-
11:05
- PILNE Szpital ma milionowe zaległości wobec medyków. Personel już odchodzi tylko u nas
-
10:14
-
08:31
-
07:54
-
-
07:31
-
07:00
- Wczoraj
-
15:41
-
14:29
-
12:58
-
12:48
-
11:43
-
11:26
-
10:53
-
10:36
-
10:32
-
07:00
- Wcześniej
-
06-22
-
06-22
-
06-22
-
06-22
-
06-22
-
06-22
-
06-22
-
06-22
-
06-22
-
06-22
-
06-21
-
06-21
-
06-21
-
06-21
-
06-21
-
06-20
-
06-20
-
06-20
-
06-20
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
11:05
- PILNE Szpital ma milionowe zaległości wobec medyków. Personel już odchodzi tylko u nas
-
10:14
-
08:31
-
07:54
-
07:31
-
07:00
-
15:41