|
0
|
6
Dobry posiłek
Joanna Labuda
Galeria do artykułu: Tak teraz wygląda żywienie w inowrocławskim szpitalu
Szpital Wielospecjalistyczny im. Ludwika Błażka 1 grudnia dołączył do rządowego programu "Dobry posiłek". To, jak wygląda teraz dieta pacjentów, można zobaczyć na zdjęciach.
-
Spons.Drodzy Seniorzy, czas na wspólną zabawę!
-
Spons.Zapraszamy na Rodzinny Piknik Ekologiczny w Inowrocławiu
- Wczoraj
-
15:41
-
14:29
-
12:58
-
12:48
-
11:43
-
-
11:26
-
10:53
-
10:36
-
10:32
-
07:00
- Wcześniej
-
06-22
-
06-22
-
06-22
-
06-22
-
06-22
-
06-22
-
06-22
-
06-22
-
06-22
-
06-22
-
06-21
-
06-21
-
06-21
-
06-21
-
06-21
-
06-20
-
06-20
-
06-20
-
06-20
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
15:41
-
14:29
-
12:58
-
12:48
-
11:43
-
11:26
-
10:53
-
10:36