|
0
|
6
Rewolucja na talerzu pacjenta
Anna Grochowina
Galeria do artykułu: Rewolucja w diecie inowrocławskich pacjentów
Inowrocławska lecznica przyłączy się do programu "Dobry posiłek w szpitalu”. Oznacza to, że pacjenci mogą liczyć całodzienne wyżywienie składające się z 5 posiłków. Każdy chory otrzyma zatem śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację, niezależnie od rodzaju diety.
-
Spons.Drodzy Seniorzy, czas na wspólną zabawę!
-
Spons.Zapraszamy na Rodzinny Piknik Ekologiczny w Inowrocławiu
- Dzisiaj
-
16:09
-
14:01
-
13:24
-
11:38
-
10:37
-
-
10:19
-
09:15
-
07:00
- Wczoraj
-
19:45
-
17:22
-
10:36
-
07:01
-
00:47
- Wcześniej
-
06-20
-
06-20
-
06-20
-
06-20
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
16:09
-
14:01
-
13:24
-
11:38
-
10:37
-
10:19
-
09:15
-
07:00