|
0
|
32
Z podwórka na bieżnię
Marek Jasik
Galeria do artykułu: Sebastian Chmara poprowadził w Inowrocławiu zajęcia “Orlen z podwórka na bieżnię”
Uznany polski wieloboista odwiedził dziś nasze miasto, by poprowadzić zajęcia sportowe dla uczniów szkół podstawowych.
-
Spons.Drodzy Seniorzy, czas na wspólną zabawę!
-
Spons.Zapraszamy na Rodzinny Piknik Ekologiczny w Inowrocławiu
- Dzisiaj
-
09:33
-
09:10
-
08:58
-
07:21
-
07:00
-
-
00:02
- Wczoraj
-
22:40
-
22:20
-
20:31
-
19:09
-
18:27
-
16:56
-
16:51
-
14:28
-
13:41
-
11:05
-
11:01
-
10:35
-
09:57
-
09:15
-
07:00
- Wcześniej
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-23
-
06-23
-
06-23
-
06-23
-
06-23
-
06-23
-
06-23
-
06-23
-
06-23
-
06-23
-
06-22
-
09:33
-
09:10
-
08:58
-
07:21
-
07:00
-
00:02
-
22:40
-
22:20