|
0
|
3
Orlik
Maciej Piątek
Galeria do artykułu: Czternastka najlepsza na Orliku
Na "Orliku" przy Szkole Podstawowej nr 5 w Inowrocławiu rozegrany został turniej finałowy w ramach Mistrzostw Powiatu Inowrocławskiego Szkół Podstawowych rocznika 2003-2005 w szóstkach piłkarskich chłopców.
-
Spons.Drodzy Seniorzy, czas na wspólną zabawę!
-
Spons.Zapraszamy na Rodzinny Piknik Ekologiczny w Inowrocławiu
- Dzisiaj
-
10:53
-
10:36
-
10:32
-
07:00
- Wczoraj
-
22:16
-
19:06
-
16:09
-
14:01
-
13:24
-
-
11:38
-
10:37
-
10:19
-
09:15
-
07:00
- Wcześniej
-
06-21
-
06-21
-
06-21
-
06-21
-
06-21
-
06-20
-
06-20
-
06-20
-
06-20
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
10:53
-
10:36
-
10:32
-
07:00
-
22:16
-
19:06
-
16:09
-
14:01