| fot. archiwum Ino.online Miś będzie otwarty do niedzieli Największy inowrocławski plac zabaw zlokalizowany na osiedlu Rąbin będzie otwarty do 17 listopada włącznie. Z Misia będzie można korzystać ponownie wiosną przyszłego roku. INOWROCŁAW | 13 listopada 2019 10:37 | Społeczeństwo | Marek Jasik marek.jasik@ino.online miś Obserwuj nas w Google News KO komentuje konferencję Daniela Obajtka. "Bzdury i banialuki" Analiza techniczna technik parterowych i stójkowych stosowanych przez mistrzów MMA Dyrektor szpitala obniża sobie pensję. W proteście Jakie składniki wspierają pielęgnację skóry problematycznej? Jak elektroniczny obieg dokumentów porządkuje pracę firmy? Zaskakująca informacja w sprawie przyszłości ul. Mątewskiej Zarząd z absolutorium. “Cyferki się zgadzają, ale…” Motocyklista zginął w wypadku. Strażacy ratowali życie swojego kolegi Pędził 165 km/h na “90”. Zapłaci 5 tys. zł Auto uderzyło w drzewo, lądował śmigłowiec Zderzenie trzech aut w centrum Inowrocławia. Są duże utrudnienia Schron, a na co dzień parking. Ma powstać na terenie szpitala Szpitalny dług to nie "odgrzewany kartofel" [KOMENTARZ] Amerykanin odchodzi z Noteci Ukradł auto, później poszedł do restauracji. Wpadł przez niezapłacony rachunek Kino pod chmurką. Będą trzy seanse tego lata Samochód wpadł do rowu na obwodnicy Inowrocławia Pijany kierowca złamał dożywotni zakaz. Trafi do więzienia Daniel Obajtek dołącza do protestu głodowego w Solino Uruchomiono specjalny numer alarmowy. Chodzi o zagrożenie pożarami lasów Jak wygląda profesjonalne wyważanie koła? Proces krok po kroku O nowej spalarni i cenach odbioru ścieków. 150 osób na spotkaniu w Janikowie Wiemy, kiedy ruszyć ma budowa spalarni w Inowrocławiu Wyszedł ze szpitala i zaginął. Trwają poszukiwania Tomasza Maja Mężczyzna zniknął pod wodą, Mimo akcji ratunkowej nie przeżył Droga za 200 milionów budzi emocje Szabla Kilińskiego dla inowrocławskich rzemieślników Kolejne utrudnienia dla kierowców. Przejazd zostanie zamknięty Ino poranek 7:00 | 26 czerwca Ile zarabiają lekarze w inowrocławskim szpitalu? "Niektórzy ponad 100 tys. zł miesięcznie" Spons. Zapraszamy na Rodzinny Piknik Ekologiczny w Inowrocławiu Spons. Drodzy Seniorzy, czas na wspólną zabawę! 23:37 KO komentuje konferencję Daniela Obajtka w Inowrocławiu. "Bzdury i banialuki" 20:28 Mężczyzna zniknął pod wodą, Mimo akcji ratunkowej nie przeżył 17:38 Obajtek dołącza do protestu głodowego w Solino 15:12 Motocyklista zginął w wypadku. Strażacy ratowali życie swojego kolegi 15:07 Ile zarabiają lekarze w inowrocławskim szpitalu? "Niektórzy ponad 100 tys. zł miesięcznie" 14:23 Szabla Kilińskiego dla inowrocławskich rzemieślników 14:14 Pijany kierowca złamał dożywotni zakaz. Trafi do więzienia 14:09 Kolejne utrudnienia dla kierowców. Przejazd zostanie zamknięty na kilka dni Dołącz do nas…