Inowrocław traci pociągi na ważnej linii

Inowrocław - Inowrocław traci pociągi na ważnej linii
Kolej opublikowała plakaty z nowym rozkładem jazdy od 11 grudnia. Jeżeli nic się nie zmieni, to z Inowrocławia do Poznania będą jeździć tylko dwa pociągi lokalne, za które odpowiada samorząd województwa. Pasażerowie będą skazani na droższe Intercity, a Janikowo straci dogodną komunikację z naszym miastem.

Pozostało jeszcze 91% tekstu…

Ten tekst możesz przeczytać w całości. Dołącz do nas już teraz! Tylko 9,99 zł miesięcznie. Wykup dostęp. Sprawdź, co zyskasz. Zaloguj się jeżeli posiadasz już subskrypcję lub załóż nowe konto. To zajmie chwilę.
październiku informowaliśmy planowanych zmianach nowym rozkładzie jazdy, który wejdzie życie grudnia pisaliśmy, że najbardziej pesymistycznym scenariuszu Mogilno stanie się stacją, której (jadąc Inowrocławia) przesiadać się będziemy drodze Poznania. rzeczywistości będzie jednak dużo gorzej, zamiast obecnych - połączeń regio będą już tylko ( drugą stronę ), czego tylko Poznania - wynika aktualnego listopada projektu rozkładu. Podróż naszego miasta stolicy Wielkopolski, także Gniezna, Mogilna będzie więc wiązała się koniecznością skorzystania usług Intercity, zatem zakupem zwykle droższych biletów. efekt późnego ogłoszenia przetargu wyboru przewoźnika przez władze województwa kujawsko-pomorskiego braku porozumienia między naszym województwem Wielkopolską. Przez ostatnich , wcześniej, zdarzyło się jeszcze , pociągi Poznania przez Inowrocław Bydgoszczy Torunia kursowały godzinę godziny.
Inowrocław
Aplikacja przeciw marnowaniu żywności. Sprawdzamy, jak to działa w Inowrocławiu
Gniewkowo
W Gniewkowie budują rampę dla czołgów. Tuż przy garażach
Kruszwica
Kierował, choć nie powinien. Stanie przed sądem
Region
Sprawdź swoją wiedzę na temat kredytu
Inowrocław
Komendant inowrocławskiej policji przechodzi na emeryturę. Jest następca
Radziejów
Kłusownicy odpowiedzą za nielegalny połów ryb
Inowrocław
Zasiedli na widowni muzycznego show Polsatu
Inowrocław
Będą debatować o potrzebach osób z niepełnosprawnościami
Janikowo
Renata Przemyk wystąpi w Janikowie
Inowrocław
Inwestycje kolejowe w ramach CPK nie dla Inowrocławia
Janikowo
Policyjna zmiana w Janikowie
Inowrocław
Pawilon w remoncie. Za blisko milion złotych
Inowrocław
Skazani remontowali klasy w inowrocławskiej szkole
Region
Wbito pierwszą łopatę. W Mogilnie powstają nowe mieszkania
Inowrocław
Nietrzeźwy kierowca zatrzymany na ul. Staszica
Inowrocław
Prymas Polski spotka się z mieszkańcami
Inowrocław
W powiecie ponad 30 dzieci czeka na nowy dom i miłość
Inowrocław
Inowrocławska policja ma nowego szefa
Radziejów
Wpadł podczas demontażu skradzionego auta
Kraj
Stowarzyszenie Chorych na ASMD i Ich Rodzin
Inowrocław
Redaktor naczelny "Do Rzeczy" odwiedził Inowrocław
Gmina Inowrocław
Kraksa w Latkowie, są utrudnienia
Inowrocław
SOR do remontu. Bedą duże zmiany dla pacjentów
Inowrocław
Dzień dobry, Inowrocław!
Mogilno
Miała w kosmetyczce woreczek z amfetaminą
Gniewkowo
W Gniewkowie powstanie nowy market
Kraj
Skuteczna realizacja decyzji środowiskowej przez Kopalnię Turów
Inowrocław
Noteć przegrywa z Tarnovią. Powrót Dłoniaka
Inowrocław
Dzień dobry, Inowrocław!
Inowrocław
Wygrana i remis w ligach darta