Sklep Polski MKK Gniezno - KSK Noteć Inowrocław 84:88 (29:12, 15:30, 17:31, 23:15)

Punkty dla MKK: Rau 25, Kotwasiński 16, Szydłowski 14, Rutkowski 10, Sobkowiak 8, Nocek 7, Leśniczak 3, Konowalski 1,

Punkty dla Noteci: Filipiak 21, Majer 18, Marciniak 15, Michałek 13, Kretkowski 11, Stańczuk 7, Grzelak 3.

W pierwszej połowie gospodarze wyszli na 19-punktowe prowadzenie. Mimo sporej straty, koszykarze Noteci nie dali za wygraną i pod koniec trzeciej części gry byli już na ponad 10-punktowym prowadzeniu. Na kilka minut przed końcem spotkania gospodarze znów wyszli na niewielkie prowadzenie, ale w samej końcówce to biało-niebiescy zagrali lepiej i wygrali mecz.

Doskonałe spotkanie rozegrał Filipiak, który uzyskał triple-double. Kapitan Noteci spędził na parkiecie całe 40 minut zdobywając 21 punktów, 12 zbiórek i 15 asyst.

13 lutego o godzinie 18.00 Noteć zagra u siebie z Sharks AWFiS Port Gdynia.