Akcja „Bezpieczny przejazd” w Chełmcach
Inowrocławska „drogówka” wraz z innymi służbami przeprowadziła działania profilaktyczne na przejeździe kolejowym w Chełmcach niedaleko Kruszwicy. Celem akcji było przypomnienie kierującym i pieszym o zasadach bezpieczeństwa i zagrożeniach wynikających z ich lekceważenia.
