Magazynier części zapasowych i zamiennych

Lokalizacja: Gniewkowo

Firma K.C.B Interlight z siedzibą w Gniewkowie zatrudni pracownika na stanowisko: Magazynier części zapasowych i zamiennych

Główne zadania i obowiązki:
-. Przyjmowanie i wydawanie materiałów z magazynu z zachowaniem odpowiednich wymogów formalnych zgodnie z instrukcją obiegu dokumentów.
-. Wystawianie w systemie SAP dokumentów potwierdzających wykonane operacje magazynowe.
-. Bezzwłoczne informowanie przełożonego o stwierdzonych wadach jakościowych opakowań jednostkowych i zbiorczych, niegwarantujących należytej ochrony transportowanego wyrobu oraz o stwierdzonych brakach ilościowych, kradzieżach, zniszczeniach wyrobów.
-. Rozmieszczanie wyrobów w magazynie w sposób właściwy i fachowy, postępując zgodnie z instrukcją dla magazynu.
-. Utrzymywanie czystości w magazynach i na placach składowych, drożności przejść, dróg p.poż. i ewakuacyjnych, możliwości dostępu do budynków, urządzeń i sprzętu p.poż.
-. Bezzwłoczne zgłaszanie przełożonemu wszelkich uszkodzeń budynków magazynowych, urządzeń wewnętrznych i środków transportu wewnętrznego.
-. Bezzwłoczne zgłaszanie przełożonemu wszelkich uszkodzeń regałów magazynowych i związanych z nimi systemów zabezpieczających na podległym obszarze.

Wymagania:
- Aktualne uprawnienia na wózki jezdniowe wykonane przez UDT,
- Wykształcenie zawodowe lub średnie,
- Mile widziana znajomość systemu SAP,
- Obsługa komputera.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Dobre warunki pracy,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Praca w systemie jednozmianowym

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
- CV wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
- list motywacyjny