Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

Lokalizacja: Strzelno

Oerlemans Foods Polska, Spółka specjalizująca się w produkcji świeżo mrożonych warzyw oraz owoców o najwyższej jakości poszukuje osoby na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA
miejsce pracy: Strzelno (kujawsko-pomorskie)

Podstawowe zadania na stanowisku:
• realizacja i obsługa zamówień oraz monitoring dostaw
• prowadzenie dokumentacji oraz aktualizacja danych klientów
• współpraca z innymi działami Spółki w zakresie realizacji zleceń
• kontrolowanie stanów magazynowych zewnętrznych i wewnętrznych celem realizacji zleceń
• przygotowywanie zestawień, tworzenie raportów i analiz na potrzeby przełożonego i działów współpracujących

Nasze oczekiwania:
• wykształcenie minimum średnie
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• znajomości MS Office (w tym dobrej znajomości programu Excel)
• dokładność, rzetelność i odpowiedzialność
• terminowość, dobra organizacja pracy i umiejętność pracy z danymi
• komunikatywność, nastawienie na współpracę z zespołem i klientem wewnętrznym

Oferujemy:
• zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
• możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności
• odpowiedzialną pracę w dynamicznej organizacji
• system premiowy uzależniony od realizacji zadań
• ciekawy pakiet socjalny

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Oerlemans Foods Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Strzelnie przy ul. Kardynała Wyszyńskiego -- (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Klauzula dla kandydata:
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Oerlemans Foods Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Strzelnie zgodnie z ustawą z dnia -- sierpnia ---- r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z ---- r., poz. ---)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Oerlemans Foods Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Strzelnie przy ul. Kardynała Wyszyńskiego --. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia -- czerwca ---- r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.