Pracownik Produkcji - Pakowanie

Lokalizacja: dowolna

Firma ON-ZIN poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku Pracownika Produkcji w dziale Pakowanie. Dołączając do naszego zespołu, będziesz miał szansę współtworzyć nasz sukces oraz rozwijać się w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się wytwarzaniem świeżych produktów z cebuli w Piotrkowicach. Siedziba naszej firmy znajduje się 10 km za Inowrocławiem.
Zakres Obowiązków:
• Głównym zadaniem pracownika działu pakowania (w warunkach chłodniczych) jest właściwe pakowanie cebuli zgodnie z określonymi standardami i procedurami,
• Pracownik jest odpowiedzialny za monitorowanie jakości pakowanej cebuli, weryfikację jej stanu i wyglądu oraz eliminowanie produktów o niskiej jakości lub uszkodzonych,
• Zapewnienie zgodności z wymaganiami technicznymi dotyczącymi pakowania cebuli, w tym dotyczącymi ilości, wagi, jakości opakowań i etykietowania,
• Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów związanych z pakowaniem cebuli, takich jak: niedobory materiałów opakowaniowych czy inne nieprzewidziane sytuacje,
• Współpraca z zespołem w celu identyfikacji możliwości doskonalenia procesów pakowania cebuli oraz wprowadzanie ewentualnych usprawnień.

Wymagania:
• Dyspozycyjność oraz zaangażowanie,
• Umiejętność obsługi prostych narzędzi i maszyn,
• Chęć do nauki i pracy - nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Dojazd we własnym zakresie.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w firmie o 17-letnim doświadczeniu na rynku,
• Atrakcyjne wynagrodzenie, w tym premię uznaniową,

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 698 229 137.
Dołącz do naszej firmy i wspólnie twórzmy sukces!
Prosimy o dołączenie do CV klauzuli RODO Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pracownika produkcyjnego prowadzone przez On-Zin Aldona Zitzman z siedzibą w Piotrkowicach.

Powiadom znajomych

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Inne ogłoszenia tego użytkownika