Brygadzista

Lokalizacja: dowolna

Firma ON-ZIN poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku Brygadzisty.
Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się wytwarzaniem świeżych produktów z cebuli w Piotrkowicach.
Siedziba naszej firmy znajduje się -- km za Inowrocławiem.
Zakres Obowiązków:
• Organizacja produkcji i koordynacja pracy podległego zespołu.
• Kontrola stopnia realizacji celów produkcyjnych.
• Optymalizacja procesów produkcyjnych w zakresie bezpieczeństwa, jakości i efektywności.
• Monitorowanie parametrów procesu produkcyjnego.
• Współpraca z pozostałymi działami.
• Dbałość o utrzymywanie porządku w miejscu pracy.
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na produkcji.
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
• Umiejętności dobrej organizacji pracy własnej i podległego zespołu.
• Umiejętności pracy pod presją czasu i rozwiązywania pojawiających się problemów.
• Gotowość do pracy w systemie --zmianowym (rano, popołudniu).
• Komunikatywność oraz zorientowanie na współpracę.
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ---letnim doświadczeniu na rynku.
• Atrakcyjne wynagrodzenie, w tym premię uznaniową.
• Możliwości rozwoju zawodowego i awansu w ramach firmy.
• Przyjazne środowisko pracy, gdzie doceniamy zaangażowanie i wkład każdego pracownika.
• Duży parking na terenie firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +-- --- --- ---.
Dołącz do naszej firmy i wspólnie twórzmy sukces!