Specjalista ds. rekrutacji

Lokalizacja: Inowrocław

Firma Blot z Inowrocławia dla swojego klienta poszukuje:
Specjalisty ds. rekrutacji

Zakres obowiązków:
- kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych na różne szczeble stanowisk,
- współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie wsparcia projektów z obszaru HR,
- przygotowanie zestawień, analiz, prezentacji, ofert na potrzeby firmy,
- otwartość na inne projekty związane z obszarem HR w firmie.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe, mile widziane z takich obszarów jak ZZL, Psychologia czy Socjologia,
- doświadczenie - minimum - lata w rekrutacji pracowników,
- dobra znajomość programów pakietu MS Office,
- umiejętność efektywnego planowania czasu pracy,
- umiejętność pracy w zespole, jak i samodzielnie,
- chęć rozwoju,
- prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

- samochód służbowy do celów służbowych - samochód do celów służbowych dostępny w godzinach pracy
- pracę w oparciu o umowę o pracę
- narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon komórkowy),
- kompleksowe wdrożenie - onboarding,
- spotkania integracyjne raz w kwartale,
- upominki z okazji Świąt.

W aplikacji proszę o zawarcie klauzuli RODO: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.W. Blot w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”