|
0
|
17
Kasper-Cup
Joanna Jasik
Galeria do artykułu: I lekkoatletyczny "Kasper-Cup" za nami
Na boisku I LO w Inowrocławiu po raz pierwszy odbył się lekkoatletyczny "Kasper-Cup", który został zorganizowany dla uczniów klas I i II szkół ponadgimnazjalnych. W zawodach wzięło w sumie udział 70 zawodników.
-
Spons.Drodzy Seniorzy, czas na wspólną zabawę!
-
Spons.Zapraszamy na Rodzinny Piknik Ekologiczny w Inowrocławiu
- Dzisiaj
-
07:54
-
07:31
-
07:00
- Wczoraj
-
15:41
-
14:29
-
12:58
-
12:48
-
11:43
-
-
11:26
-
10:53
-
10:36
-
10:32
-
07:00
- Wcześniej
-
06-22
-
06-22
-
06-22
-
06-22
-
06-22
-
06-22
-
06-22
-
06-22
-
06-22
-
06-22
-
06-21
-
06-21
-
06-21
-
06-21
-
06-21
-
06-20
-
06-20
-
06-20
-
06-20
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
07:54
-
07:31
-
07:00
-
15:41
-
14:29
-
12:58
-
12:48
-
11:43