|
0
|
21
Festyn AS
Joanna Jasik
Galeria do artykułu: Fajne babki i niezłe ciacha w jednym miejscu
Trwa festyn wielkanocny "Fajne babki, niezłe ciacha", który już po raz piąty organizuje Akademia Szkolnictwa AS W Inowrocławiu. Odwiedzający mogą nie tylko skosztować, ale i zakupić przeróżne świąteczne przysmaki.
-
Spons.Drodzy Seniorzy, czas na wspólną zabawę!
-
Spons.Zapraszamy na Rodzinny Piknik Ekologiczny w Inowrocławiu
- Dzisiaj
-
07:01
- Wczoraj
-
18:46
-
18:10
-
13:59
-
10:58
-
09:54
-
-
09:17
- Wcześniej
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
07:01
-
18:46
-
18:10
-
13:59
-
10:58
-
09:54
-
09:17
-
06-26