KSK Noteć Inowrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 87:91 (23:19, 21:13, 20:30, 23:29)

Punkty dla Noteci: Muda 20, Filipiak 19, Ziółko 12, Grzelak 11, Marciniak 8, Michałek 8, Stańczuk 6, Wydra 3,

Punkty dla Enei: Sobkowiak 31, Krasuski 29, Szyttenholm 13, Goszczyński 6, Ulczyński 4, Kopycki 3, Okrutny 3, Estkowski 2.

Po wyrównanej pierwszej kwarcie, w drugiej części gry gospodarze zdobyli przewagę, która dawała nadzieję na kontrolę wyniku w trzeciej i czwartej kwarcie. Niestety koszykarze Enei w końcówce zagrali lepiej, co dało im zwycięstwo. Poza zasięgiem koszykarzy z Inowrocławia byli dziś Sobkowiak i Krasuski, którzy we dwójkę zdobyli aż 60 punktów dla Astorii.

Kilka dni temu z Notecią pożegnał się Damian Janiak, który wrócił do I ligi. Dzisiejszy mecz był ostatnim spotkaniem Noteci w tym roku.