KSK Noteć Inowrocław - SMS PZKosz Władysławowo 102:65 (31:16, 24:15, 17:17, 30:17)

Punkty dla Noteci: Marciniak 23, Muda 18, Ziółko 15, Grzelak 12, Wydra 11, Filipiak 7, Majer 5, Michałek 5, Stańczuk 4, Kretkowski 2,

Punkty dla SMS: Kolasiński 21, Białachowski 12, Krzych 9, Wińkowski 7, Gorzelany 5, Samiec 5, Michalski 4, Bosowicz 2.

Mimo widocznej przewagi gospodarzy na parkiecie, koszykarze z Władysławowa, zwłaszcza w drugiej i trzeciej kwarcie, próbowali powalczyć o dobry wynik. Bardzo dobra pierwsza i czwarta kwarta meczu w wykonaniu koszykarzy Noteci, pozwoliła jednak na kolejne, wysokie zwycięstwo.

Na wyróżnienie zasługuje 7 celnych trójek na 7 rzutów Marciniaka, który popisał się 100% skutecznością. W 9 kolejce Noteć zagra na wyjeździe 22 listopada z Politechniką Gdańską.