Oświadczenie Arkadiusza Fajoka

"Z przykrością stwierdzam, że brudna kampania pana Piniewskiego osiągnęła szczyt.

Przez całą kampanię rozpowiadane były kłamstwa na mój temat. W tym momencie, tuż przed ciszą wyborczą sztab pana Piniewskiego dopuszcza się skrajnej manipulacji.

Wieszane są plakaty sugerujące moje powiązania polityczne i to w czasie, kiedy już nie mogę podać tego do sądu w trybie wyborczym. Nie sądziłem, że do tak niskiego poziomu sprowadzona będzie kampania!

Chcę to bardzo wyraźnie powiedzieć: nie należę do żadnej partii, nie mam barw partyjnych, tak jak Inowrocław nie ma barw partyjnych. Chcę żeby nasze miasto było miejscem dla wszystkich, bez względu na podglądy i wolnym od polityki.

Na koniec chciałbym poprosić każdego z mieszkańców o dokończenie poniższego zdania:
Politycy to.....
Pomyślcie, jakie słowa cisną się Państwu na usta.
Tak się składa, że to Wojciech Piniewski jest zadeklarowanym politykiem - jest dokładnie tym, co Państwo pomyśleliście.

Zastanówcie się nad tym Państwo oddając głos w najbliższą niedzielę bo tylko od Was zależy jaki będzie wynik i przyszłość naszego miasta. Nie dla polityki, nie dla hejtu, nie dla takich działań!!!
Czerwona kartka panie Piniewski zdecydowanie ZASŁUŻONA!!! WSTYD!!!"

Arkadiusz Fajok
Niezależny kandydat
na prezydenta miasta Inowrocławia


Odpowiedź Koalicji Obywatelskiej:

„Arkadiusz Fajok, lokalny polityk, blisko związany z inowrocławskimi działaczami partii Ziobry, oburza się na kampanię informacyjną Koalicji Obywatelskiej. Człowiek, który wprowadził do rady miasta Rafała Lewandowskiego, inowrocławski cień Ziobry, nie opuszczającego Ziobrę podczas wizyt w naszym mieście, ma czelność udawać, że z ziobrowcami nie ma nic wspólnego. Próba obrony przez atak, kompletnie niewiarygodna, nie przykryje prawdy, która do inowrocławian w trakcie tej kampanii skutecznie dotarła: głosując na Fajoka tak naprawdę głosujesz na ludzi Ziobry, realnie oddajesz władze w ich ręce. Fajok zdaje sobie sprawę jak Ziobro jest postrzegany w Inowrocławiu , stąd jego brutalny atak, wsparty z resztą przez Ireneusza Stachowiaka, szefa lokalnych struktur partii Ziobry, który bezpardonowo zaatakował wolontariusza Koalicji Obywatelskiej legalnie wieszającego baner z prawdziwą treścią. Mało tego: Stachowiak, w tym momencie sojusznik Fajoka, miał czelność nielegalnie nagrać młodego wolontariusza. Taka jest prawda o działaniach Fajoka i jego związkach z ziobrystami. Nie dajcie się państwo oszukać!"

Z poważaniem,
Sztab Koalicji Obywatelskiej w Inowrocławiu

nieoddajmy


wybory2024