Dziś obchodzimy Dzień Kasztana. A jak wszyscy wiemy, najlepsze kasztany są... na placu Pigalle.

WSPOMNIENIOWO:

WARTO ZOBACZYĆ:

TENISOWE ROZGRYWKI

W niedzielę odbył się XXXV Turniej Tenisa Stołowego Absolwentów i Wychowanków I LO. Wszystkie mecze wśród uczniów wygrał pierwszoklasista, Franciszek Majewski, II miejsce zajęła Zuzanna Woźniak, a trzecie Martyna Frątczak. Wśród seniorów wygrała Kamila Kłos (matura 1994), drugie miejsce Jerzy Panfil (1974), III miejsce Jerzy Ratajczak (1962). Honorowym sędzią zawodów był Stefan Lewandowski. Zawody zorganizował Tomasz Idzik, a nagrody wręczała Prezes Stowarzyszenia Wychowanków i Absolwentów Anna Nowak.

tenis

PRZERWA NA BASENACH

Przypominamy, że jeszcze przez niecały tydzień, do 8 października z powodu przerwy technologicznej nie będzie dostępna kryta pływalnia "Delfin".

NADCHODZĄCE WYDARZENIA W "TAM GDZIE KIEDYŚ"