W sobotę, w piątym już turnieju w Chełmnie wystąpiło 30 zespołów podzielonych na cztery grupy. W grupie A, walczącej o mistrzostwo województwa i awans na mistrzostwa Polski zagrały cztery drużyny z Inowrocławia. MSPS/IAS n 1 (Ania Brudzińska i Katja Guźlecka) wygrały sześć meczów zajmując pierwsze miejsce, drugie zajęła drużyna MSPS/IAS nr 2 (Karolina Świerczyńska i Aleksandra Dobecka) przegrywając tylko z pierwszym zespołem, a dwie kolejne ekipy zajęły szóste (Zuzia Mikołajew, Zuzia Dankowska i Alicja Harenda) i siódme miejsce (Joanna Sarnecka, Hanna Kopińska, Zofia Sękowska). Ich opiekunami są Małgorzata Nowak i Zbigniew i Nowak.

2

Ostatni, szósty turniej o mistrzostwo województwa w minisiatkówce odbędzie się 15 maja, również w Chełmnie. Najlepsi otrzymają medale i puchary Kujawiaka i Pomorzanki.