W zawodach w Mogilnie wystąpiło 30 zespołów podzielonych na cztery grupy. W grupie "A" walczącej o mistrzostwo województwa i awans na mistrzostwa Polski zagrało 7 zespółów, w tym trzy drużyny z Inowrocławia. MSPS nr 2 (Aleksandra Dobecka, Karolina Świerczyńska) wygrał sześć spotkań zajmując pierwsze miejsce, drugą lokatę zajął zespół MSPS Inowrocław nr 1 (Anna Brudzińska i Katja Guźlecka), zespół III (Joanna Sarnecka, Hanna Kopińska, Zofia Sękowska) zajął szóste miejsce i spadł do grupy B, do której z kolei awansował zespół nr 4 (Zuzanna Mikołajew, Zuzanna Dankowska) mając na swoim koncie sześć zwycięstw.

Trenerami zespołów są Zbigniew Nowak i Małgorzata Nowak. Za tydzień w Chełmnie odbędzie się czwarty turniej o mistrzostwo województwa. Przed zawodniczkami jeszcze trzy turnieje kwalifikacyjne, półfinał i finał wojewódzki. Najlepsze trzy zespoły z kujawsko-pomorskie zagrają w czerwcu w Zabrzu o mistrzostwo Polski.