INOFAMA S.A w Inowrocławiu poszukuje Specjalistę ds. Kontrolingu

Lokalizacja: Inowrocław

Spółka z Grupy Kapitałowej Agencji Rozwoju Przemysłu S.A jedna z większych firm w regionie, liczący się polski producent maszyn i urządzeń dla rolnictwa, transportu, ochrony środowiska i budownictwa, poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty ds. kontrolingu.
Nasze oczekiwania:
- wykształcenie wyższe/ finanse, ekonomia, rachunkowość/,
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku,
- rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i formułowania wniosków na podstawie przeprowadzonych analiz,
- dobra praktyczna znajomość programów MS Excel, MS PowerPoint,
- znajomość programów ERP, systemu Rekord,ERP,
- otwartość na nowe pomysły i zmiany,
- odpowiedzialność, skrupulatność, umiejętność pracy w grupie,
- komunikatywność, terminowość, zaangażowanie.
OFERUJEMY:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pakiet benefitów pozapłacowych / prywatna opieka medyczna, kartę MultiSport, świadczenia okolicznościowe w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych /,
- możliwości rozwoju zawodowego / finansowanie szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe, dofinansowanie do studiów/.
Twój zakres obowiązków:
- sporządzanie analiz dotyczących sytuacji ekonomiczno-finansowej Spółki,
- weryfikacja planów finansowych Spółki i kontrola ich realizacji,
- analiza wskaźników finansowych Spółki,
- weryfikacja planów finansowych krótko i długoterminowych spółek Grupy,
- przygotowanie okresowych sprawozdań Zarządu z działalności Spółki i jej Grupy Kapitałowej,
- obróbka, analiza i modelowanie dużych wolumenów danych,
- sporządzanie zestawień i kalkulacji na Zlecenie Zarządu i Dyrektora Finansowego,
- okresowe raportowanie do organów nadzoru właścicielskiego.

Powiadom znajomych

Kontakt z ogłoszeniodawcą