Specjalista ds. fakturowania (K/M)

Lokalizacja: Rojewo

Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna „Nowość” to nowoczesna Ubojnia oraz Ferma Drobiu, spełniająca wysokie wymogi technologiczne i jakościowe. Jesteśmy rodzinną, polską firmą, działającą na rynku od ---- roku w Jezuickiej Strudze k/Inowrocławia. Produkujemy i dostarczamy najwyższej jakości świeży drób –tuszki drobiowe, elementy i podroby drobiowe do mniejszych sklepów, jak również dyskontów oraz hipermarketów. Wyróżnia nas dobra jakość potwierdzona certyfikatem jakości BRC. Po wielu latach ciągłego rozwoju jesteśmy dziś jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw drobiarskich w Polsce.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy do naszego zespołu:

Twój zakres obowiązków:
• rozliczanie i ewidencjonowanie stanów magazynowych
• wystawianie faktur, not i WZ
• prowadzenie dokumentacji magazynowych
• prowadzenie sald
• przyjmowanie dostaw od dostawców
• przestrzeganie wymagań systemu zapewnienia bezpieczeństwa żywnościowego, wymagań standardów (w tym BRC)

Nasze wymagania:
• wykształcenie min. średnie
• znajomość obsługi komputera oraz MS Office (Word, Excel)
• umiejętność pracy i komunikacji w zespole
• sumienność, zaangażowanie i motywacja do pracy
• gotowości do wykonania badań do celów sanitarno-epidemiologicznych
• system pracy - zmianowy
• stosunek czasu pracy: --% biuro, --% kontrola stanów magazynowych w chłodni

To oferujemy:
• pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
• stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie z perspektywą ciągłego rozwoju
• system pracy od PN do PT, wolne weekendy, rozpoczęcie pracy w ND od --:--
• wynagrodzenie zawsze na czas w przedziale ---- – ---- brutto,
• bonus finansowy za polecenie pracownika w wysokości ---- zł
• gwarantowany wzrost wynagrodzenia już po - roku pracy
• wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonego
• profesjonalne szkolenie przygotowujące do objęcia funkcji
• dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole oraz możliwość awansu
• ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane ofertą pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV na adres maciej.bednarski@rspnowosc.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem --- – --- ----

Prosimy o przesłanie Państwa aplikacji wraz z następującą zgodą / zgodami: Zgodnie z art. - ust. - lit. a, c RODO z dnia -- kwietnia ---- r. oraz art. --(-) Kodeksu Pracy z dnia -- czerwca ---- r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowość dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Jednocześnie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna „Nowość” z siedzibą w Jezuickiej Strudze --, ------ Rojewo k/Inowrocławia.