Pracownik Działu Marketingu

Lokalizacja: Inowrocław

Firma ROKUS szuka pracownika do działu Marketingu. Oferujemy pracę na cały etat.
Opis oferty:

WYMAGANIA:

Wykształcenie minimum średnie;
Praktyczna znajomość programów graficznych (CorelDraw, PhotoShop lub innych )
Praktyczna znajomość pakietu MsOffice (Word,Power Point,Excel);
Doświadczenie w planowaniu i prowadzeniu komunikacji w mediach społecznościowych – mile widziane
Kreatywność;
Łatwość tworzenia treści marketingowych;
Dobra organizacja czasu pracy;
Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane;
Znajomość branży zoologicznej - mile widziana;

OBOWIĄZKI:

Współudział w tworzeniu i wdrażaniu strategii oraz działań marketingowych dla poszczególnych marek;
Kreowanie i wdrażanie narzędzi wspierających sprzedaż;
Opracowywanie materiałów graficznych, przygotowywanie oraz aktualizowanie opisów i zdjęć produktów;
Współpraca z podmiotami zewnętrznymi typu agencje reklamowe, drukarnie, producenci materiałów reklamowych
Aktywna współpraca z działem sprzedaży;

OFERUJEMY:

Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie;
Pracę w miłym i zgranym zespole;
Praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku;
Ubezpieczenie i pakiet Multisport na atrakcyjnych warunkach