Asystent projektanta wnętrz w Auradesign.pl

Lokalizacja: Inowrocław

Auradesign.pl Dorota Krzyżaniak
poszukuje osób na stanowisko:

Asystent projektanta wnętrz

Podstawowe zadania:

- obsługa klienta telefoniczna, poprzez e-mail i bezpośrednia w studio wnętrz, możliwe wyjazdy na budowy
- projektowanie wnętrz na komputerze,
- dbałość o wizerunek studia

Wymagania:

- zdolności plastyczne, wyczucie estetyki
- umiejętność obsługi programów graficznych tj. sketchup, autocad,
- cechy tj.: dokładność, uporządkowanie, zaangażowanie w pracy, zdyscyplinowanie,
wysoka kultura osobista, uczciwość, elastyczność, poczucie humoru (mile widziane)
- znajomość j. angielskiego na poziomie komunikacyjnym mile widziana,
- prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- umowę o pracę po - miesięcznym okresie próbnym,
- stabilne zatrudnienie,
- możliwość rozwoju osobistego,
- przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ,listu motywacyjnego oraz portfolio (wymagane), do dnia --.--.---- r. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia -- sierpnia ---- r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z ---- r . Nr. ---., poz. ---. ze zmianami)”.