ASYSTENT OSOBISTY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Lokalizacja: dowolna

Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy "Flandria" poszukuje pracownika na stanowisko Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej.

Praca w ramach projektu: „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja ----. Zatrudnienie na umowę zlecenie.

Zakres zadań to pomoc indywidulana asystentów osobom niepełnosprawnym w:
-) wyjściu, powrocie lub dojazdach wybrane przez uczestnika Programu miejsce (np. dom, praca, placówki oświatowe i szkoleniowe, świątynie, placówki służby zdrowia i rehabilitacyjne, gabinety lekarskie i terapeutyczne, urzędy, znajomi, rodzina, instytucje finansowe, wydarzenia kulturalne, rozrywkowe, społeczne lub sportowe itp.);
-) zakupach, z zastrzeżeniem aktywnego udziału uczestnika Programu przy ich realizacji;
-) załatwianiu spraw urzędowych;
-) nawiązaniu kontaktu/współpracy z różnego rodzaju organizacjami;
-) korzystaniu z dóbr kultury (tj. muzeum, teatr, kino, galerie sztuki, wystawy itp.);
-) wykonywaniu czynności dnia codziennego.

Wymagane kwalifikacje:
a) dokument potwierdzający uzyskanie kwalifikacji w następujących kierunkach: asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny lub
b) co najmniej --miesięczne, udokumentowane doświadczenie w udzielaniu bezpośredniej pomocy osobom niepełnosprawnym np. doświadczenie zawodowe, udzielanie wsparcia osobom niepełnosprawnym w formie wolontariatu.

Program „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja ---- finansowany ze środków Państwowego Funduszu Celowego pn. Fundusz Solidarnościowy w ramach resortowego programu
Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej

Dokumenty aplikacyjne proszę przesyłać na adres: zgloszenia.flandria@gmail.com