PRACOWNIK SKLEPU MEDYCZNEGO

Lokalizacja: Inowrocław

Wymagania

- wykształcenie medyczne z kierunku: fizjoterapia (z aktualnym nr prawa
wykonywania zawodu), farmacja,
pielęgniarstwo, ortopedia, rehabilitacja lub kurs towaroznawstwa z zakresu artykułów medycznych
- warunek konieczny – tylko podane kierunki lub kurs będą brane pod uwagę
- solidność i umiejętności organizacyjne,
- mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie medycznym.

Zakres obowiązków

- obsługa klienta,
- dbanie o ekspozycję towarów w sklepie,
- dbanie o wizerunek firmy,
- wydawanie świadczeń NFZ.

Zapewniamy:

- pracę w rozwijającej się firmie,
- bardzo dobre warunki zatrudnienia,
- możliwość rozwoju,
- pracę w zgranym zespole,
- miłą atmosferę.

Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na dołączenie mojej oferty pracy do bazy danych kandydatów
(zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. --.--.---- r., Dz. U. Nr ---, poz. ---, z późn. zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.