PRACOWNIK DO SPRZĄTANIA BIURA

Lokalizacja: Jaksice

OPIS STANOWISKA:
Miejsce wykonywanej pracy: Jaksice,
sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych,
dbanie o czystość, ład i porządek.WYMAGANIA:
WYMAGANIA
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
sumienność,
dokładność,
uczciwość,
zaangażowanie.
OFERUJEMY:
Pracę w elastycznych godzinach (dajemy możliwość pogodzenia życia rodzinnego z pracą!),
stabilne zatrudnienie,
przyjazną atmosferę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres zatrudnieniekadryplace@gmail.com

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym". Dane osobowe przechowujemy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż -- miesięcy.