Pomocnik Brygadzisty

Lokalizacja: dowolna

Firma ON-ZIN poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku Pomocnik Brygadzisty. Dołączając do naszego zespołu, będziesz miał szansę współtworzyć nasz sukces oraz rozwijać się w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.
Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się wytwarzaniem świeżych produktów z cebuli w Piotrkowicach. Siedziba naszej firmy znajduje się -- km za Inowrocławiem.
Zakres Obowiązków:
• Wsparcie Brygadzisty we wszystkich czynnościach związanych z prowadzeniem produkcji.
• Codzienne dokonywanie czynności kontrolnych w zakresie sprawdzania jakości towaru.
• Opisywanie etykiet i owijanie palet.
• Mile widziane uprawnienia na obsługę wózków widłowych UDT, możliwość wysłania na kurs w celu przyuczenia i zdobycia uprawnień.

Wymagania:
• Gotowość do pracy w systemie --zmianowym (-:-----:-- oraz --:-----:--).
• Chęć do nauki i pracy.
• Dyspozycyjność oraz zaangażowanie.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Dokładność, precyzja oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ---letnim doświadczeniu na rynku.
• Atrakcyjne wynagrodzenie, w tym premię uznaniową.
• Możliwości rozwoju zawodowego i awansu w ramach firmy.
• Przyjazne środowisko pracy, gdzie doceniamy zaangażowanie i wkład każdego pracownika.
• Duży parking na terenie firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +-- --- --- ---.
Dołącz do naszej firmy i wspólnie twórzmy sukces!

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli RODO Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pracownika produkcyjnego prowadzone przez On-Zin Aldona Zitzman z siedzibą w Piotrkowicach.