Zatrudnimy Account Managera OZE

Lokalizacja: Inowrocław

Zatrudnimy Account Managera w Branży OZE

Sazet energy poszukuje kandydata na stanowisko Account Managera.
Jesteśmy firmą z branży OZE, stale rozwijającą portfel klientów i poszerzającą swoją ofertę.

Zakres obowiązków:

- Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami.
- Identyfikowanie nowych możliwości biznesowych.
- Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy.
- Monitorowanie rynku i analizowanie trendów w branży OZE.
- Współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji projektów.

Wymagania:

- Minimum - lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
- Znajomość branży odnawialnych źródeł energii.
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
- Zdolność do pracy w zespole i samodzielność w działaniu.
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.
- Możliwość rozwoju zawodowego i udział w innowacyjnych projektach.
- Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony profesjonalnego zespołu.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: b.daca@sazet.com.pl

Dołącz do naszego zespołu i twórz z nami przyszłość z odnawialnymi źródłami energii!

Tel: --- --- ---
Email: b.daca@sazet.com.pl