Royal Biuro Rachunkowe poszukuje Specjalistę ds. marketingu i Social Media

Lokalizacja: dowolna

Royal Biuro Rachunkowe poszukuje Specjalistę ds. marketingu i Social Media.

Zakres obowiązków:
- aktywne zarządzanie stroną internetową oraz mediami społecznościowymi,
- współtworzenie strategii wizerunkowych w mediach społecznościowych,
- samodzielne konfigurowanie kampanii reklamowych,
- obserwowanie trendów i monitorowanie aktywności konkurencji pod kątem optymalizacji prowadzonych działań,
- prowadzenie profili społecznościowych, przygotowywanie contentu, regularne publikowanie, moderacja,
- wsparcie w tworzeniu i realizacji strategii marki i wizerunku firmy,
- tworzenie bieżących postów,
- raportowanie i ocenianie efektywności podejmowanych działań,
- monitorowanie i analiza działań konkurencji,
- bieżące monitorowanie trendów marketingowych.

Nasze wymagania:
- sprawnie poruszasz się w obszarach Facebook, Instagram, Linkedin, Google, TikTok, You Tube,
- tworzenie angażujących postów i reelsów na socjale społecznościowe,
- lekkie pióro i umiejętność pisania tekstów oraz wyczucie estetyki,
- korzystanie z bieżących trendów oraz platform wsparcia SM,
- samodzielność i doskonale zorganizowany czas pracy,
- gotowość do doskonalenia się przez zdobywanie wiedzy o naszych produktach i usługach,
- myślenie i działanie nieszablonowe,
- czynny udział w budowaniu wizerunku marki,
- mile widziane zdolności graficzne.

Oferujemy:
- Umowę o pracę,
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
- Przyjazną atmosferę pracy, gdzie doceniamy zaangażowanie i pomysłowość naszych pracowników,
- Pakiet Medyczny PZU
- Kartę Benefit System Multisport

Jeżeli Twoje mocne strony to pomysłowość, samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

CV prosimy przesyłać na adres: biuro@royal-br.pl