Pracownik Produkcji – Brygadzista

Lokalizacja: dowolna

Firma ON-ZIN poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku Brygadzisty. Dołączając do naszego zespołu, będziesz miał szansę współtworzyć nasz sukces oraz rozwijać się w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.
Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się wytwarzaniem świeżych produktów z cebuli w Piotrkowicach. Siedziba naszej firmy znajduje się -- km za Inowrocławiem.
Zakres Obowiązków:
• Całościowe organizowanie produkcji krążków i planowanie pracy (w tym zastępstw) oraz organizowanie dokumentacji (formularzy) dla potrzeb zapisów produkcyjnych.
• Codzienne dokonywanie czynności kontrolnych w zakresie monitorowania stanu technicznego i higienicznego.
• Bieżące i codzienne zarządzanie całością produkcji krążków odpowiednio do potrzeb
i zaistniałych sytuacji. Dbanie o ciągłe doskonalenie w celu poprawienia wydajności bez uszczerbku na jakości produktu.
• Kontrola stanu jakości skrzynek i wyrabianego produktu.
• Przygotowanie skompletowanej palety gotowego produktu (gotowego do wysyłki).
• Odpowiedzialność za całościową obróbkę towaru wraz z odpowiednim rozplanowaniem.
• Monitorowanie parametrów procesu produkcyjnego.
• Prawidłowe drukowanie etykiet.
• Zgłaszanie błędów, kontrolowanie informacji zawartych w systemie.
• Dysponowanie podległymi pracownikami, kontrola ich pracy oraz inicjowanie zmian.
• Współpraca z pozostałymi działami w celu odbioru produktu i dostarczenia na inny dział.
• Odpowiedzialność za podejmowanie decyzji, pracę na hali maszyn oraz osób podległych oraz zysk.

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na produkcji oraz umiejętność zarządzania zespołem będzie mile widziane.
• Umiejętność motywowania zespołu, zarządzania konfliktami oraz budowania efektywnych relacji w miejscu pracy.
• Doskonała umiejętność komunikacji, zarówno w kontaktach interpersonalnych, jak i w przekazywaniu instrukcji i wytycznych.
• Zdolność do efektywnego planowania, organizowania i monitorowania pracy zespołu.
• Umiejętność szybkiego reagowania na zmienne warunki produkcyjne oraz rozwiązywania problemów operacyjnych.
• Możliwość efektywnego działania w warunkach, gdzie liczy się szybkość oraz terminowość produkcji.
• Świadomość i przestrzeganie standardów jakościowych i bezpieczeństwa pracy.
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ---letnim doświadczeniu na rynku.
• Atrakcyjne wynagrodzenie, w tym premię uznaniową.
• Możliwości rozwoju zawodowego i awansu w ramach firmy.
• Przyjazne środowisko pracy, gdzie doceniamy zaangażowanie i wkład każdego pracownika.
• Duży parking na terenie firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +-- --- --- ---.
Dołącz do naszej firmy i wspólnie twórzmy sukces!

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli RODO Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pracownika produkcyjnego prowadzone przez On-Zin Aldona Zitzman z siedzibą w Piotrkowicach.