Księgowy(a)

Lokalizacja: dowolna

D-Energia sp. z o.o. w Wymysłowicach
Działająca w branży energetycznej.
Zatrudni : Księgowego(ą)

Wymagania:

• Doświadczenia min. 1 rok na stanowisku,
• Wykształcenia ekonomicznego, preferowane kierunki: finanse, rachunkowość,
• Bardzo dobra, ugruntowana, praktyczna znajomość rachunkowości i prawa podatkowego,
• Znajomość pakietu MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel,
• Rzetelność i sumienność w działaniu.

Zakres obowiązków:

• bieżące i prawidłowe prowadzenie księgowości / ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości.
• bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych, księgowanie dokumentów księgowych
• prowadzenie terminarza płatności, dokonywanie przelewów i księgowanie wyciągów bankowych
• inwentaryzacja sald, udział w naliczaniu oraz uzgadnianiu odpisów i rezerw.
• rozliczanie oraz monitoring należności i zobowiązań,
• przygotowanie danych potrzebnych do zamknięcia roku i audytu.

OFERUJEMY:
• stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin (umowa o pracę);
• wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników;
• możliwość rozwoju zawodowego;
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Oferty zawierające poniższą klauzulę proszę kierować na adres: biuro@d-energia.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez D-energia Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji a także na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Powiadom znajomych

Kontakt z ogłoszeniodawcą