Fabryka Noteć zatrudni na stanow.: MAGAZYNIER

Lokalizacja: dowolna

MAGAZYNIER
Od kandydata oczekujemy:
• wykształcenia min. zawodowego
• doświadczenia w samodzielnej pracy na magazynie
• czynnych uprawnień na obsługę wózków widłowych
• obsługi komputera, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na systemach klasy ERP
• znajomości procedur i zasad gospodarki magazynowej
• znajomości asortymentu materiałów hutniczych
• dobrej organizacji pracy własnej, zaangażowania, komunikatywności, dokładności
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej w branży metalowej

Obowiązki osoby zatrudnionej:
• przyjmowanie towaru i materiałów na produkcję do magazynu
• wydawanie materiałów na produkcję
• załadunki i rozładunki za pomocą wózka widłowego
• prowadzenie dokumentacji magazynowej w systemie komputerowym
• metkowanie i znakowanie towarów i materiałów
• utrzymanie magazynu w należytym porządku
• regularna inwentaryzacja magazynu
• współpraca z innymi działami firmy, np. z działem sprzedaży, działem zaopatrzenia i produkcją
Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- umowę o pracę
- wynagrodzenie od -.---,-- zł do -.---,-- zł brutto + premia do --%

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail sekretariat@notec.com.pl
lub składanie CV osobiście w sekretariacie firmy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia -- sierpnia ---- r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z ---- r. Nr ---, poz. ---, ze zm.)"