TECHNOLOG ODLEWNIK

Lokalizacja: Pakość

Fabryka Noteć w Pakości zatrudni

TECHNOLOGA ODLEWNI

Od kandydata oczekujemy:
- wykształcenie wyższe (specjalizacja odlewnictwo, metalurgia, inżynieria materiałowa)
- znajomość rysunku technicznego
- podstawowa znajomość technologii formy
- podstawowa znajomość procesów przygotowania masy formierskiej
- podstawowa znajomość metalurgii żeliwa
- obsługa programów CAD (SolidWorks, SolidEdge)
- znajomość programu MagmaSoft
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność analitycznego myślenia
- Umiejętności komunikacyjne i współpracy z różnymi działami w firmie.
- znajomość języka obcego
Obowiązki osoby zatrudnionej:
- opracowywanie dokumentacji technologicznej
- analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej pod względem możliwości i kosztów wykonania zleceń
- opracowywanie kalkulacji i wycen projektów
- współudział przy opracowywaniu działań korygujących i zapobieganie niezgodnościom
- wsparcie technologiczne dla pracowników działu handlowego
- optymalizacja procesu produkcji i wykorzystywanych zasobów firmy
Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- umowę o pracę
- wynagrodzenie od ----zł do ---- zł brutto + premia do --%

Benefity:
- dofinansowanie zajęć sportowych
- spotkania integracyjne
- preferencyjne pożyczki
- parking dla pracowników
- paczki świąteczne
- program rekomendacji pracowników
- możliwość uzyskania uprawnień
- pikniki rodzinne

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail rekrutacja@notec.com.pl
lub składanie CV osobiście w sekretariacie firmy w godz. -.-- - --.--:
Fabryka Noteć Odlewnia Żeliwa NOTEĆ
ul. Fabryczna -, ------ Pakość
tel.: -- / ---------
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia -- sierpnia ---- r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z ---- r. Nr ---, poz. ---, ze zm.)"