EVENT MANAGER

Lokalizacja: Inowrocław

**O firmie:**
ModraSova to dynamiczna firma z siedzibą w Inowrocławiu, która specjalizuje się w organizacji różnorodnych wydarzeń oraz warsztatów kreatywnych. Naszą misją jest inspiracja i kreowanie wyjątkowych doświadczeń dla naszych klientów. Posiadamy doświadczony zespół, który wspólnie dąży do osiągania celów i realizowania marzeń.

**Opis stanowiska:**
Jako Event Manager - Organizator Eventów i Warsztatów Kreatywnych będziesz odpowiedzialny za kompleksową organizację wydarzeń oraz warsztatów, dbając o każdy szczegół i zapewniając wysoką jakość obsługi klienta. Będziesz działać w ścisłej współpracy z zespołem, dostawcami oraz klientami, aby zapewnić niezapomniane doświadczenia.

**Obowiązki:**
- Planowanie, organizacja i koordynacja wydarzeń oraz warsztatów kreatywnych.
- Budżetowanie i zarządzanie finansami związanych z wydarzeniami.
- Negocjacje z dostawcami i partnerami biznesowymi.
- Zarządzanie logistyką, w tym transportem, zakwaterowaniem i zapleczem technicznym.
- Rekrutacja, szkolenie i zarządzanie zespołem pracowników/eventowiczów.
- Opracowywanie strategii marketingowej i promocyjnej dla wydarzeń.
- Monitorowanie i ocena efektywności wydarzeń oraz raportowanie wyników.

**Wymagania:**
- Doświadczenie w organizacji wydarzeń, preferowane w branży eventowej.
- Umiejętność zarządzania projektem oraz skuteczne planowanie i koordynacja.
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
- Kreatywność i zdolność do pracy w dynamicznym środowisku.
- Umiejętność pracy pod presją czasu oraz elastyczność w podejściu do zmian.
- Prawo jazdy kat. B jest niezbędne

**Oferujemy:**
- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w branży eventowej.
- Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Jeśli jesteś pasjonatem organizacji wydarzeń i warsztatów kreatywnych oraz masz doświadczenie w pracy w branży eventowej, dołącz do naszego zespołu w ModraSova i wspólnie twórzmy niezapomniane doświadczenia!

Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: praca@modrasova.pl