Doradca klienta - Specjalista ds. sprzedaży ubezpieczeń na życie

Lokalizacja: Inowrocław

Zapraszamy :
* masz doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym, jak i biznesowym MSP,
* posiadasz doświadczenie w pracy z bazą klientów
* masz minimum średnie wykształcenie,
* posiadasz doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta,
* łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi i jesteś otwarty na nowe znajomości,
* umiesz zapewnić klientom profesjonalną obsługę,
* potrafisz organizować swój czas,
* jesteś przedsiębiorczy, samodzielny i ambitny,
* masz dużą motywację do pracy,
* traktujesz ewentualne trudności jak ciekawe wyzwania.

Twoje obowiązki:
*fachowe doradztwo w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań ubezpieczeniowych na życie, zdrowie, medycznych
*pozyskiwanie nowych klientów
*utrzymanie portfela obecnych klientów firmy oraz swoich

Oferujemy wieloskładnikowe wynagrodzenie składające się z:
*prowizji za nową sprzedaż,
*podstawowego wynagrodzenia
*premii kwartalnej do --.--- zł
*elastyczny czas pracy po pełnym wdrożenie

Czekają na Ciebie profesjonalne wdrożenie i szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy. Na każdym etapie pracy otrzymasz wsparcie merytoryczne i techniczne od przełożonych, zespołu i centrali.