Domino Inowrocław - Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 82:77 (14:21, 21:17, 20:17, 27:22)

Punkty dla Domino: Maciejewski 27, Kozłowski 15, Barański 13, Majer 12, Korólczyk 11, Warchowski 4,

Punkty dla Tarnovii: Sroczyński 31, Jankowski 10, Janowski 9, Gubernat 8, Eichert 8, Mowlik 5, Urbaniak 4, Bilski 2.

Po słabym początku w drugiej kwarcie goście prowadzili już różnicą ponad 10 punktów. Jeszcze w czwartej kwarcie przewaga rywali Domino wynosiła ponad 5 punktów. Dzięki skutecznej grze w końcówce gospodarze wyszli na prowadzenie i wygrali kolejne spotkanie. Najwięcej punktów zarówno po stronie Domino, jak i Tarnovii zdobyli byli gracze KSK Noteć - Maciejewski (27 punktów) i M. Sroczyński (31 punktów).

Jeszcze dziś w rąbińskiej hali Noteć o 18.30 zagra z MKS Sokół Międzychód. W 7. kolejce Domino zagra na wyjeździe w Szczecinie, a Noteć 3 listopada o 18 u siebie podejmie AZS UMK PBDI Toruń.