KSK Noteć - AZS UMK Toruń 76:78 (17:24, 22:16, 21:20, 16:18)

Punkty dla Noteci: Sadło 14, Grzelak 14, Filipiak 13, Muda 12, Michałek 8, Adamczyk 7, Marciniak 3, Kozłowski 3, Maciejewski 2,

Punkty dla AZS: Ratajczak 15, Wieluński 15, Kondraciuk 14, Malinowski 13, Murowicki 6, Dusza 5.

W pierwszej rundzie Noteć pokonała AZS różnicą 29 punktów. Dzisiaj potyczka obydwu drużyn miała już inny przebieg. Koszykarze z Torunia przerwali serię dwóch tegorocznych zwycięstw KSK. Co więcej, są pierwszą drużyną, która w tym sezonie zwyciężyła w Inowrocławiu.

Spotkanie było bardzo wyrównane. Na 3 sekundy przed końcem meczu na tablicy wyników był remis 76:76. Wtedy celny rzut gości dał im 2 punktową przewagę. Nie pomogła przerwa na żądanie dla gospodarzy i ostatnia próba Sadło, która okazała się niecelna.

1 lutego o godzinie 13 Noteć zagra na wyjeździe z Astorią. Zespół z Bydgoszczy w tym sezonie nie wygrał jeszcze ani jednego meczu i po 15 kolejkach zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.