Domino Inowrocław - Biofarm Basket II Suchy Las 95:73 (25:19, 21:18, 25:19, 24:17)

Punkty dla Domino: Kozłowski 23, Majer 17, Barański 16, Krawiec 14, Maciejewski 12, Warchowski 7, Korólczyk 6,

Punkty dla Biofarmu: Adamczak 21, Giżyński 16, Sobiech 9, Wiśniewski 9, Krajewski 8, Ziółek 6, Kleszcz 4.

Doświadczona drużyna gospodarzy nie miała większych problemów, by pokonać młodziutkich koszykarzy z Suchego Lasu. Najmłodszy zawodnik gości ma 15, a najstarszy zaledwie 21 lat. Mimo to, na początku drugiej kwarty rywale Domino na moment wyszli na niewielkie prowadzenie, ale nie trwało to długo. Od połowy trzeciej kwarty, kiedy gospodarze prowadzili już 15 punktami spokojnie kontrolowali grę i nie dali sobie odebrać zwycięstwa.

SMS PZKosz Władysławowo - KSK Noteć Inowrocław 72:101 (15:32, 10:26, 30:16, 17:27)

Punkty dla SMS: Skubiński 16, Stankowski 13, Białachowski 10, Sobkowiak 9, Podejko 8, Ciemiński 5, Szymański 4, Przelazły 4, Bigaj 2, Kałuża 1,

Punkty dla Noteci: Bierwagen 21, Żurawski 20, Marciniak 13, Szczepanik 10, Barszczyk 8, Filipiak 8, Duda 7, Grzesiński 7, Nalewaj 4, Rzosiński 2, Kretkowski 1.

Poza gorszą trzecią kwartą, koszykarze Noteci wyraźnie przeważali nad gospodarzami. Na wysoki, trzycyfrowy wynik, z pewnością wpływ miała zdecydowanie lepsza postawa rezerwowych, niż w poprzednich spotkaniach. Poza tradycyjnie solidną pierwszą piątką, dziś zawodnicy wchodzący z ławki zdobyli w sumie 29 punktów, natomiast w poprzednim meczu - zero.

W piątej kolejce 24 października Domino zagra na wyjeździe z AZS UMK PBDI Toruń, a Noteć podejmie u siebie o godzinie 18 Sklep Polski MKK Gniezno.